کامپوزیت چوب پلاستیک

کامپوزیت چوب پلاستیک به صفحات و الوارهایی اطلاق می شود که از پلاستیک و ذرات چوب کوچک یا الیاف ساخته شده است.

کامپوزیت چوب پلاستیک در مقایسه با تاریخچه بلند محصولاتی چون الوارهای طبیعی و محصولات چوبی سنتی چون تخته های خرده چوب محصولات نسبتاً” جدیدی بحساب می آیند.
برخی از مزایای کامپوزیت چوب پلاستیک
بزرگترین مزیت کامپوزیت چوب پلاستیک سازگاری با محیط زیست، از طریق ساخته شدن از چوب های زائد و مواد پلاستیکی بازیافتی می باشد . کامپوزیت چوب پلاستیک هزینه نگهداری کمتری در مقایسه با چوب سخت دارد . یکی از دلایل اصلی برای رشد سریع کامپوزیت چوب پلاستیک هزینه های کم آن در چرخه زندگی این کامپوزیت می باشد . ثبات ابعادی عالی به همراه تنوع کمتر این کامپوزیت، به نسبت انواع مختلف گونه‌های درختی و خواص گوناگون آنها، نیز می تواند به عنوان یکی دیگر از مزیت های اصلی محصولات چوب پلاستیک در نظر گرفته شود.
در حقیقت، کامپوزیت چوب پلاستیک در اصل به عنوان کامپوزیتی مقاوم در برابر پوسیدگی های طبیعی و همچنین مقاوم در برابر قارچها و حمله حشرات، به بازار عرضه شد.
شرکت پی وی سی اصفهان بعنوان یکی از معتبرترین برندهای صنعت پلاستیک ایران اقدام به راه‌اندازی خطوط تولید این کامپوزیت بسیار مفید، نموده‌است. در حال حاضر تمرکز این شرکت بر روی تولید صفحات کابینت آشپزخانه (تاپس)چوب پلاستیک بوده و در آینده نزدیک اقدام به تولید سایر پروفیل های مورد نیاز خواهد نمود.  

  • 09132308269

درباره ما

توليد محصولات كشاورزي براي پاسخگويي به نياز روزافزون موادغذايي با مقدار منابع آب موجود و رو به كاهش ، لزوم بكارگيري تدابير مناسب و كارآمد را بر همه دست اندركاران روشن نموده است . افزايش راندمان آبياري يكي از راهكارهاي تقريباً آسان و اساسي در رسيدن به توليد بيشتر محصول است .آبياري قطره اي خصوصاً با نوار آبياري جهت كشت محصولات صيفي ، جاليز و سبزيجات از جمله راهكارهاي موثر مي باشد . اين شركت با درك موضوع اقدام به عرضه نوارهاي آبياري و رابط آبياري به متقاضيان اجراي طرح و بهره برداران فهيم آب نموده است

تماس با ما

آدرس:ایران، اصفهان - جاده یزد(بلوار امام ر ضا) - پشت کارخانه قند - جاده خاتون آباد 

تلفن: 03132251202
موبایل : 09132308269
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
کد پستی: 81465/361
Address: YAZD RD BEHIND THE SUGER FACTORY ISFAHAN
P.O.BOX. 81465/361 . TELEX .312427-STFI - IR
بالا